Firma Viessmann wyróżniona tytułem Złoty Laur Klienta 2022

Z dumą informujemy, że firma Viessmann, kolejny raz, została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta 2022. Jury nominowało Viessmann do tytułu w kategorii jakość i innowacyjność branży budowlanej.

Tytuł Laur Konsumenta przyznawany jest od 2004 roku na podstawie wyników ankiet badawczych. To jeden z pierwszych, najbardziej znanych i liczących się certyfikatów konsumenckich w Polsce.  O kolejności miejsc, w każdej kategorii produktowej, decyduje liczba głosów oddanych przez Konsumentów.

Firma Viessmann została wyróżniona tytułem: złoty Laur Klienta 2022 w kategorii jakość i innowacyjność branży budowlanej. Nominacja do tytułu to potwierdzenie czołowej pozycji marki Viessmann na rynku. – W tym roku Viessmann obchodzi jubileusz 30 – lecia obecności na polskim rynku. Bardzo się cieszymy, że konsumenci rozpoznają naszą markę i niezmiennie obdarzają nas zaufaniem. Godło Złoty Laur Klienta 2022 przyznane za jakość i innowacyjność branży budowlanej to najlepszy wyraz zadowolenia i satysfakcji naszych Klientów – mówi Sebastian Walerysiak, Prezes Viessmann Sp. z o.o.
W tym roku również, firma Viessmann zaprezentowała nowości w swojej ofercie: nową generację pomp ciepła typu monoblok Vitocal 25x-A. To najwyższa klasa pomp ciepła typu monoblok, z tradycyjną dla firmy Viessmann wysoką jakością wykonania, efektownym designem i efektywnością energetyczną.